Rezidenční byt - Praha Rezidenční byt - Praha II.
Rezidenční byt - Praha Rezidenční byt - Praha II.

Vítejte na
Weissinterier

Jsme firma zabývající se interiérovým designem, s tradicí více než 25 let.

V roce 1989 se zrodila firma s názvem WEISS Plus která reagovala na vysokou poptávku po kuchyňských dvířkách z různých materiálů, které postupně nahrazovaly jejich plechové předchůdce, které byly do té doby standardním vybavením kuchyní.

V průběhu času začala firma vystupovat pod názvem WEISS INTERIER a celkový objem komerčních aktivit se rozšířil o výrobu nábytku na míru a vytváření interiérů na klíč.

V dnešní době tvoří srdce firmy flexibilní tým zkušených pracovníků, pro které je celý proces od návrhu, výrobu až po samotnou realizaci hračkou. Tým se specializuje na různorodé typy interiérů, od bytových interiérů, přes podnikové či soukromé vily až po komerční prostory jako jsou restaurace, kanceláře či prodejny.

Scroll

Naše know-how

Vše si vyrábíme
a připravujeme sami.

Jak již bylo řečeno, WEISS INTERIER se nezabývá pouze plánováním a designem, ale rovněž i samotnou realizací designových projektů. Disponujeme vlastními stroji a prostory, kde se náš tým může nerušeně věnovat naplňování vašich přání.

V neposlední řadě vyrobený nábytek i sami montujeme, jelikož je výsledný efekt tvořen i nejmenšími detaily a tímto způsobem se ujišťujeme, že je takový, jaký by měl být – dokonalý.

Vše si vyrábíme a připravujeme sami.
Originální design

Originální design

Spolupráce s žádanými architekty v tomto oboru zajišťuje jak kvalitu, tak originalitu našich výrobků do nejmenšího detailu.

Pozadí

Služby

Truhlářská výroba

Atypický nábytek
Výroba z masívu, dýh a lamin
Individuální výroba – masív, dýha, lamino

Projekce

Interiérů
Staveb
Stavebních dozorů

Návrhy interiérů

Výběr architekta
Zhotovení výkresové dokumentace
Vizualizace, Poradenství

Inženýrská činnost

Příprava projektu
Vedení projektu
Odborný dohled

Zaujali jsme vás?

Zaujali jsme vás?

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

© ARSYLINE 2024
Upozornění
Zavřít